BEYAZ VE PEMBE ESTETİK

Dişlerin diziliminde veya renginde oluşan bozukluklar estetiği ve güzelliği önemli ölçüde etkilemektedir.

Bu problemler beraberinde güven eksikliği ve psikolojik rahatsızlığı da getirebilmektedir. Çoğu hasta gülümsemekten kaçınarak ya da gülümserken ağzını kapatarak bu problemleri çözmeye çalışır. Estetik diş hekimliği ile hastalarımız güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabiliyor.

Sizlerde Zeytinburnu Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde Beyaz ve Pembe Estetik tedavisinden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK HEMEN ARAYIN

Diş eksikliği, diş çapraşıklığı, çürük, leke, travmaya bağlı kırık gibi problemler; ortodontik tedavi, estetik kompozit dolgular, laminate kaplamalar, zirkonyum destekli porselen, full porselen kaplamalar (empress) ve bleaching (beyazlatma) gibi tedaviler ile çözülebilmektedir.  

Pembe estetiğin en vazgeçilmez unsuru olan dişetlerini görmezden gelinemez. Genellikle diş etleri arasında asimetri olması ve seviye uyumsuzlukları istenilen estetik sonuca varılmasını engellemektedir. .Bir çok hastada diş eti iltihaplanması sebebiyle şişme ve kızarıklık olabilmektedir. Bu sorun profesyonel diş eti bakımı ve tedavisi ile düzeltilebilinir. 

Böylelikle ihtiyaç duyulan estetik gülüşlere hem diş, hem de diş etlerinin harmonik  uyumu ile sahip olabilirsiniz

Beyaz ve Pembe Estetik tedavisi hakkında sıkça sorulan sorular

Dişlerin diziliminde veya renginde oluşan bozukluklar estetiği ve güzelliği önemli ölçüde etkilemektedir.

Bu problemler beraberinde güven eksikliği ve psikolojik rahatsızlığı da getirebilmektedir.  Çoğu hasta gülümsemekten kaçınarak ya da gülümserken ağzını kapatarak bu problemleri çözmeye çalışır.

Estetik diş hekimliği ile hastalarımız güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabiliyor. Diş eksikliği, diş çapraşıklığı, çürük, leke, travmaya bağlı kırık gibi problemler; ortodontik tedavi, estetik kompozit dolgular, laminate kaplamalar, zirkonyum destekli porselen, full porselen kaplamalar (empress) ve bleaching (beyazlatma) gibi tedaviler ile çözülebilmektedir. 

Bu problemler beraberinde güven eksikliği ve psikolojik rahatsızlığı da getirebilmektedir.  Çoğu hasta gülümsemekten kaçınarak ya da gülümserken ağzını kapatarak bu problemleri çözmeye çalışır.

Pembe estetiğin en vazgeçilmez unsuru olan dişetlerini görmezden gelinemez. Genellikle diş etleri arasında asimetri olması ve seviye uyumsuzlukları istenilen estetik sonuca varılmasını engellemektedir. Bir çok hastada diş eti iltihaplanması sebebiyle şişme ve kızarıklık olabilmektedir. Bu sorun profesyonel diş eti bakımı ve tedavisi ile düzeltilebilinir. 

 

Böylelikle ihtiyaç duyulan estetik gülüşlere hem diş, hem de diş etlerinin harmonik  uyumu ile sahip olabilirsiniz.

Online Randevu

Aşağıdaki formu kullanarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak Polikliniğimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

(0212) 665 95 35

info@plazadis.net

Beştelsiz, Rauf Denktaş Cd. no:43-45, 34025 Zeytinburnu/İstanbul