POLİKLİNİĞİMİZ

Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

6 aylık mimarisi peyzaj ve tasarımıyla kısa sürede dikkatleri üstüne çeken polikliniğimiz, tecrübeli kadrosuyla bulunduğu lokasyon ve İstanbul’un bir çok ilçesinden yoğun ilgi görmektedir.

İç mimarisi pandemi şartları göz önüne alınarak tasarlanmış ve hastaların pandemiden etkilenmeden tedavilerini yaptırmalarına olanak sağlamıştır.

Farkımız

Standart polikliniklerden farklı olarak bekleme alanları 6 kata dağıtılarak, her katta ayrı ayrı 3 kişilik sosyal mesafe kuralları korunarak bekleme alanları oluşturulmuş. Geniş ve ferah poliklinik odalarımıza her hastadan sonra 15 dk’lık havalandırma için açılabilir camlar takılmıştır.

Hijyen ve Sterilizasyon

Hijyen ve sterilizasyon kurallarına son derece titizlikle hassasiyet gösterilmektedir.

Ağız diş sağlığı bölümünden mezun ve sterilizasyonun bilincinde olan yardımcı personelimiz kullanılacak aletleri hassasiyetle yıkanmasına, paketlenmesine ve otoklavda sterilize edilmesini, temizlik personellerimizin ortak alanları her hastadan sonra silinerek dezenfektanlarla temizlenmesini sağlamaktadır.

Farklarımız

Bilinen bir şeydir ki diş tedavileri her zaman korkutucu olmuştur.

Aslında diş tedavisi güncel bilgi ve teknolojiler ışığında korkutucu ve can yakıcı bir işlem olmadığından bilgisi olmayan hastalarımızın poliklinik içinde heyecan ve stres yükünü azaltmak için her katta ayrı hoparlörlerden dinlendirici ve rahatlatıcı müzik yayını yapmaktayız.
Ayrıca çocuk hastalarımız büyük hastaların tedavi sürecine şahit olmaması ve daha eğlenceli ve eğitici diş tedavisi hizmeti alabilmeleri için ayrı çocuk katımız, aynı katta çocuk oyun alanımız vardır. Çocuk katımız için özel çocuk müzikleri yayını yaparak daha eğlenceli ve ikna edici tedavi seçenekleri sunmaktayız.
Ayrıca kısa sürede tedavi yaptırmak isteyen yurt dışı ve yurtiçi hastalarımız için özel Vip katımız hizmet vermektedir. Foto stüdyomuzda hastalarımızın öncesi ve sonrası fotoğrafları çekilerek karşılaştırma yapılmaktadır.

Hedeflerimiz

Plaza Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesi olarak tüm personel ve ekipmanımızla tek bir hedefimiz vardır.

Siz değerli hastalarımıza pandemi ve günümüz şartları altında güvenli güncel bilgiler ışığında, donanımlı ekipman ve ekibimizle mükemmel tedaviler sunmaktır.