CERRAHİ DİŞ HEKİMLİĞİ

Ağız boşluğu içerisinde yer alan yumuşak ve sert dokuları (dişler, kemikler) ilgilendiren her türlü rahatsızlığın teşhisini ve cerrahi tedavisini lokal anestezi ameliyathane ortamında gerçekleştirmekteyiz. Başlıca olarak gömülü, komplike veya sürmüş dişlerin çekimleri ; Ağız, çene ve yüz bölgesinin enfeksiyonlarının tıbbi ve cerrahi tedavileri ; Çenelerde ve kök uçlarında oluşan kistik ve tümöral oluşumların tedavileri ağız cerrahisini ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Sizlerde Zeytinburnu Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde Cerrahi Diş Hekimliği tedavilerinden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK HEMEN ARAYIN

Gömük veya yirmi yaş dişleri olarak da bilinen üçüncü büyük azı dişleri bazen sürememekte ve iltihaplanarak hasta için sorun oluşturabilmektedir.

Bu durumda uygun tedavi protokolü izlenerek cerrahi çekimler yapılabilmektedir. Çekimler ağrısız ve hastayı rahatsız etmeden gerçekleştirilmektedir. Çekim sonrası kurallara uyulduğu takdirde sorunsuz iyileşme süreci yaşanılır

Ağız boşluğu içerisinde yer alan yumuşak  ve sert dokuları (dişler, kemikler) ilgilendiren her türlü rahatsızlığın teşhisini ve cerrahi tedavisini lokal anestezi ameliyathane ortamında gerçekleştirmekteyiz.

Cerrahi Diş Hekimliği kapsamındaki tedaviler hakkında sıkça sorulan sorular

Başlıca olarak gömülü, komplike veya sürmüş dişlerin çekimleri ;Ağız, çene ve yüz bölgesinin enfeksiyonlarının tıbbi ve cerrahi tedavileri ;Çenelerde ve kök uçlarında oluşan kistik ve tümöral oluşumların tedavileri ağız cerrahisini ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Gömük veya yirmi yaş dişleri olarak da bilinen üçüncü büyük azı dişleri bazen sürememekte ve iltihaplanarak hasta için sorun oluşturabilmektedir. Bazen çenede alan yetersizliğinden dolayı sürerken diğer dişlerin dizilimini bozmaktadır. Arka bölgede bulunduğu için diş fırçasının zor ulaşabildiğinden dolayı erken çürüme ve öndeki dişi de çürütme riski oluşturuyor ise de çekim düşünüle bilinmektedir. Bu durumda uygun tedavi protokolü izlenerek cerrahi çekimler yapılabilmektedir. Çekimler ağrısız ve hastayı rahatsız etmeden gerçekleştirilmektedir. Çekim sonrası kurallara uyulduğu takdirde sorunsuz iyileşme süreci yaşanılır.

Online Randevu

Aşağıdaki formu kullanarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak Polikliniğimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

(0212) 665 95 35

info@plazadis.net

Beştelsiz, Rauf Denktaş Cd. no:43-45, 34025 Zeytinburnu/İstanbul